Zalaegerszegi Csuti Antal Hydrocomp Sport Klub


Csapatbajnoki csoportok 2008-2009































CsB 2008/2009.












Szabó László


Charousek


Maróczy

1

Kazincbarcika VSE


1

Honvéd ASE


1

Vasas SC

2

MLTC


2

Szenna Pack


2

Dunaharaszti MTK

3

Decs KSE


3

Pannonpower


3

Füzesabonyi SE

4

Csuti-Hydrocomp


4

Tapolca Rockwool


4

HÜSI SC

5

Aquaprofit NTSK


5

Győri Elektr. SE


5

EMSE

6

ASE Paks


6

ASE Paks 2


6

MÁTRA SE

7

Haladás VSE


7

Hóbagoly SE


7

Hajdúböszörmény SE

8

MTK-Erzsébetváros


8

Sárvári SE


8

Orosházi SE

9

Makói SVSE


9

Barcza G.SC.


9

Maróczy SE

10

BEAC


10

Csuti-Hydrocomp


10

Munkácsi SE

11

Tabáni Spartacus


11

Aquaprofit NTSK 2


11

MLTC 2

12

Pénzügyőr SE


12

Haladás VSE 2


12

Gyula DSE

Asztalos


Barcza


Breyer

1

Királysakk


1

TEVA Debrecen


1

Vízügyi SC

2

Nagyatádi SE


2

DEAC


2

Géniusz Tata

3

Komlói Bányász


3

Hajdúszoboszlói SE


3

Balatonfüredi SE

4

Fehérvár SE


4

Mezőkövesdi SE


4

KOMSZOL Győr

5

MÁV Előre


5

Edelény


5

Kisbér-Ászár

6

Dombóvár 2004


6

Debreceni Betű


6

Zsámbéki SBE

7

Mohácsi TE


7

Piremon SE


7

Esztergom

8

Koppány SE


8

Tiszavasvári


8

Vértesi Erőmű

9

Bajai Spartacus


9

Ny.házi SI


9

Turul SE

10

Szenna Pack 2


10

SSASSE


10

Tatai Honvéd AC

11

Decs KSE 2


11

EMSE 2


11

BEAC 2

12

Pannonpower 2


12

Kazincbarcika VSE 2


12

Dunaharaszti MTK 2









Erkel


Széchenyi


Tóth László

1

Fót SE


1

Lövő SE


1

TÁKISZ

2

MAFC


2

Keszthely Spartacus


2

Békési TE

3

Jászberény


3

HEMO Veszprém


3

Szentesi Spartacus

4

HMÖ Eger


4

Zala Volán


4

Nádudvari SE

5

Vác


5

Tapolca Szeremley


5

Vásárhelyi-Pákozdy

6

Gödöllő SBE


6

Bányász SK Ajkai


6

Karcagi SE

7

Pásztó


7

Kertvárosi LSC


7

Röszke

8

Újszász


8

Flesch Mmóvár


8

Mezőberény

9

Keviterv Akva


9

Arborétum HSE


9

TLSE Kecskemét

10

Törökbálint


10

Alsószölnök STE


10

Kisújszállási SE

11

Pénzügyőr-2


11

Haladás VSE 3


11

Makói Spartacus 2

12

Honvéd ASE 2


12

CSUTI-Hydrocomp 3


12

Maróczy 2













Az NB1 sorsolása 2008-2009
































I.forduló




2008. október 26.


VII.forduló




2009. február 8.



Haladás VSE

1.

~

12.

MTK-Erzsébetváros


Pénzügyőr SE

7.

~

1.

Haladás VSE



Decs KSE

2.

~

11.

Tabáni Spartacus


Kazincbarcika VSE

4.

~

12.

MTK-Erzsébetváros



MLTC

3.

~

10.

ASE Paks


Makói SVSE

5.

~

3.

MLTC



Kazincbarcika VSE

4.

~

9.

BEAC


Csuti Hydrocomp

6.

~

2.

Decs KSE



Makói SVSE

5.

~

8.

Aquaprofit NTSK


Aquaprofit NTSK

8.

~

11.

Tabáni Spartacus



Csuti Hydrocomp

6.

~

7.

Pénzügyőr SE


BEAC

9.

~

10.

ASE Paks
















II.forduló




2008. november 2.


VIII.forduló




2009. február 22.



Haladás VSE

1.

~

2.

Decs KSE


Haladás VSE

1.

~

8.

Aquaprofit NTSK



MTK-Erzsébetváros

12.

~

7.

Pénzügyőr SE


Decs KSE

2.

~

7.

Pénzügyőr SE



Aquaprofit NTSK

8.

~

6.

Csuti Hydrocomp


MLTC

3.

~

6.

Csuti Hydrocomp



BEAC

9.

~

5.

Makói SVSE


Kazincbarcika VSE

4.

~

5.

Makói SVSE



ASE Paks

10.

~

4.

Kazincbarcika VSE


Tabáni Spartacus

11.

~

9.

BEAC



Tabáni Spartacus

11.

~

3.

MLTC


MTK-Erzsébetváros

12.

~

10.

ASE Paks
















III.forduló




2008. november 30.


IX.forduló




2009. március 8.



MLTC

3.

~

1.

Haladás VSE


BEAC

9.

~

1.

Haladás VSE



Kazincbarcika VSE

4.

~

11.

Tabáni Spartacus


Makói SVSE

5.

~

12.

MTK-Erzsébetváros



Makói SVSE

5.

~

10.

ASE Paks


Csuti Hydrocomp

6.

~

4.

Kazincbarcika VSE



Csuti Hydrocomp

6.

~

9.

BEAC


Pénzügyőr SE

7.

~

3.

MLTC



Pénzügyőr SE

7.

~

8.

Aquaprofit NTSK


Aquaprofit NTSK

8.

~

2.

Decs KSE



Decs KSE

2.

~

12.

MTK-Erzsébetváros


ASE Paks

10.

~

11.

Tabáni Spartacus
















IV.forduló




2008. december 21.


X.forduló




2009. április 5.



Haladás VSE

1.

~

4.

Kazincbarcika VSE


Haladás VSE

1.

~

10.

ASE Paks



MTK-Erzsébetváros

12.

~

8.

Aquaprofit NTSK


Decs KSE

2.

~

9.

BEAC



BEAC

9.

~

7.

Pénzügyőr SE


MLTC

3.

~

8.

Aquaprofit NTSK



ASE Paks

10.

~

6.

Csuti Hydrocomp


Kazincbarcika VSE

4.

~

7.

Pénzügyőr SE



Tabáni Spartacus

11.

~

5.

Makói SVSE


Makói SVSE

5.

~

6.

Csuti Hydrocomp



Decs KSE

2.

~

3.

MLTC


MTK-Erzsébetváros

12.

~

11.

Tabáni Spartacus
















V.forduló




2009. január 11.


XI.forduló




2009. április 18.



Makói SVSE

5.

~

1.

Haladás VSE


Tabáni Spartacus

11.

~

1.

Haladás VSE



MLTC

3.

~

12.

MTK-Erzsébetváros


Pénzügyőr SE

7.

~

5.

Makói SVSE



Kazincbarcika VSE

4.

~

2.

Decs KSE


Aquaprofit NTSK

8.

~

4.

Kazincbarcika VSE



Csuti Hydrocomp

6.

~

11.

Tabáni Spartacus


BEAC

9.

~

3.

MLTC



Pénzügyőr SE

7.

~

10.

ASE Paks


ASE Paks

10.

~

2.

Decs KSE



Aquaprofit NTSK

8.

~

9.

BEAC


Csuti Hydrocomp

6.

~

12.

MTK-Erzsébetváros
















VI.forduló




2009. január 25.









Haladás VSE

1.

~

6.

Csuti Hydrocomp









Decs KSE

2.

~

5.

Makói SVSE









MLTC

3.

~

4.

Kazincbarcika VSE









ASE Paks

10.

~

8.

Aquaprofit NTSK









Tabáni Spartacus

11.

~

7.

Pénzügyőr SE









MTK-Erzsébetváros

12.

~

9.

BEAC












Az NB1-B sorsolása 2008-2009
































I.forduló




2008. október 26.


VII.forduló




2009. február 8.



Haladás VSE 2.

1.

~

12.

Pannonpower


Tapolca VSE

7.

~

1.

Haladás VSE 2.



Szenna Pack

2.

~

11.

Sárvári SE


METINDA-Hóbagoly

4.

~

12.

Pannonpower



Győri Elektromos

3.

~

10.

ASE Paks 2.


Honvéd ASE

5.

~

3.

Győri Elektromos



METINDA-Hóbagoly

4.

~

9.

BGSC


Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

2.

Szenna Pack



Honvéd ASE

5.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.


Aquaprofit NTSK 2.

8.

~

11.

Sárvári SE



Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

7.

Tapolca VSE


BGSC

9.

~

10.

ASE Paks 2.
















II.forduló




2008. november 2.


VIII.forduló




2009. február 22.



Haladás VSE 2.

1.

~

2.

Szenna Pack


Haladás VSE 2.

1.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.



Pannonpower

12.

~

7.

Tapolca VSE


Szenna Pack

2.

~

7.

Tapolca VSE



Aquaprofit NTSK 2.

8.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 2.


Győri Elektromos

3.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 2.



BGSC

9.

~

5.

Honvéd ASE


METINDA-Hóbagoly

4.

~

5.

Honvéd ASE



ASE Paks 2.

10.

~

4.

METINDA-Hóbagoly


Sárvári SE

11.

~

9.

BGSC



Sárvári SE

11.

~

3.

Győri Elektromos


Pannonpower

12.

~

10.

ASE Paks 2.
















III.forduló




2008. november 30.


IX.forduló




2009. március 8.



Győri Elektromos

3.

~

1.

Haladás VSE 2.


BGSC

9.

~

1.

Haladás VSE 2.



METINDA-Hóbagoly

4.

~

11.

Sárvári SE


Honvéd ASE

5.

~

12.

Pannonpower



Honvéd ASE

5.

~

10.

ASE Paks 2.


Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

4.

METINDA-Hóbagoly



Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

9.

BGSC


Tapolca VSE

7.

~

3.

Győri Elektromos



Tapolca VSE

7.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.


Aquaprofit NTSK 2.

8.

~

2.

Szenna Pack



Szenna Pack

2.

~

12.

Pannonpower


ASE Paks 2.

10.

~

11.

Sárvári SE
















IV.forduló




2008. december 21.


X.forduló




2009. április 5.



Haladás VSE 2.

1.

~

4.

METINDA-Hóbagoly


Haladás VSE 2.

1.

~

10.

ASE Paks 2.



Pannonpower

12.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.


Szenna Pack

2.

~

9.

BGSC



BGSC

9.

~

7.

Tapolca VSE


Győri Elektromos

3.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.



ASE Paks 2.

10.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 2.


METINDA-Hóbagoly

4.

~

7.

Tapolca VSE



Sárvári SE

11.

~

5.

Honvéd ASE


Honvéd ASE

5.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 2.



Szenna Pack

2.

~

3.

Győri Elektromos


Pannonpower

12.

~

11.

Sárvári SE
















V.forduló




2009. január 11.


XI.forduló




2009. április 19.



Honvéd ASE

5.

~

1.

Haladás VSE 2.


Sárvári SE

11.

~

1.

Haladás VSE 2.



Győri Elektromos

3.

~

12.

Pannonpower


Tapolca VSE

7.

~

5.

Honvéd ASE



METINDA-Hóbagoly

4.

~

2.

Szenna Pack


Aquaprofit NTSK 2.

8.

~

4.

METINDA-Hóbagoly



Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

11.

Sárvári SE


BGSC

9.

~

3.

Győri Elektromos



Tapolca VSE

7.

~

10.

ASE Paks 2.


ASE Paks 2.

10.

~

2.

Szenna Pack



Aquaprofit NTSK 2.

8.

~

9.

BGSC


Csuti-Hydrocomp 2.

6.

~

12.

Pannonpower
















VI.forduló




2009. január 25.









Haladás VSE 2.

1.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 2.









Szenna Pack

2.

~

5.

Honvéd ASE









Győri Elektromos

3.

~

4.

METINDA-Hóbagoly









ASE Paks 2.

10.

~

8.

Aquaprofit NTSK 2.









Sárvári SE

11.

~

7.

Tapolca VSE









Pannonpower

12.

~

9.

BGSC











Az NB2-es csapat sorsolása 2008-2009































I.forduló




2008. október 26.


VII.forduló




2009. február 8.



Haladás VSE 3.

1.

~

12.

Alsószölnöki STE


Tapolca-Szeremley

7.

~

1.

Haladás VSE 3.



Lövő SE

2.

~

11.

HEMO SE - Veszprém


Bányász SK Ajka

4.

~

12.

Alsószölnöki STE



Zala Volán

3.

~

10.

Arborétum HSE


Kertvárosi LSE

5.

~

3.

Zala Volán



Bányász SK Ajka

4.

~

9.

Keszthelyi Spartacus


Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

2.

Lövő SE



Kertvárosi LSE

5.

~

8.

Flesch K. Móvár


Flesch K. Móvár

8.

~

11.

HEMO SE - Veszprém



Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

7.

Tapolca-Szeremley


Keszthelyi Spartacus

9.

~

10.

Arborétum HSE
















II.forduló




2008. november 2.


VIII.forduló




2009. február 22.



Haladás VSE 3.

1.

~

2.

Lövő SE


Haladás VSE 3.

1.

~

8.

Flesch K. Móvár



Alsószölnöki STE

12.

~

7.

Tapolca-Szeremley


Lövő SE

2.

~

7.

Tapolca-Szeremley



Flesch K. Móvár

8.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 3.


Zala Volán

3.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 3.



Keszthelyi Spartacus

9.

~

5.

Kertvárosi LSE


Bányász SK Ajka

4.

~

5.

Kertvárosi LSE



Arborétum HSE

10.

~

4.

Bányász SK Ajka


HEMO SE - Veszprém

11.

~

9.

Keszthelyi Spartacus



HEMO SE - Veszprém

11.

~

3.

Zala Volán


Alsószölnöki STE

12.

~

10.

Arborétum HSE
















III.forduló




2008. november 30.


IX.forduló




2009. március 8.



Zala Volán

3.

~

1.

Haladás VSE 3.


Keszthelyi Spartacus

9.

~

1.

Haladás VSE 3.



Bányász SK Ajka

4.

~

11.

HEMO SE - Veszprém


Kertvárosi LSE

5.

~

12.

Alsószölnöki STE



Kertvárosi LSE

5.

~

10.

Arborétum HSE


Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

4.

Bányász SK Ajka



Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

9.

Keszthelyi Spartacus


Tapolca-Szeremley

7.

~

3.

Zala Volán



Tapolca-Szeremley

7.

~

8.

Flesch K. Móvár


Flesch K. Móvár

8.

~

2.

Lövő SE



Lövő SE

2.

~

12.

Alsószölnöki STE


Arborétum HSE

10.

~

11.

HEMO SE - Veszprém
















IV.forduló




2008. december 21.


X.forduló




2009. április 5.



Haladás VSE 3.

1.

~

4.

Bányász SK Ajka


Haladás VSE 3.

1.

~

10.

Arborétum HSE



Alsószölnöki STE

12.

~

8.

Flesch K. Móvár


Lövő SE

2.

~

9.

Keszthelyi Spartacus



Keszthelyi Spartacus

9.

~

7.

Tapolca-Szeremley


Zala Volán

3.

~

8.

Flesch K. Móvár



Arborétum HSE

10.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 3.


Bányász SK Ajka

4.

~

7.

Tapolca-Szeremley



HEMO SE - Veszprém

11.

~

5.

Kertvárosi LSE


Kertvárosi LSE

5.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 3.



Lövő SE

2.

~

3.

Zala Volán


Alsószölnöki STE

12.

~

11.

HEMO SE - Veszprém
















V.forduló




2009. január 11.


XI.forduló




2009. április 19.



Kertvárosi LSE

5.

~

1.

Haladás VSE 3.


HEMO SE - Veszprém

11.

~

1.

Haladás VSE 3.



Zala Volán

3.

~

12.

Alsószölnöki STE


Tapolca-Szeremley

7.

~

5.

Kertvárosi LSE



Bányász SK Ajka

4.

~

2.

Lövő SE


Flesch K. Móvár

8.

~

4.

Bányász SK Ajka



Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

11.

HEMO SE - Veszprém


Keszthelyi Spartacus

9.

~

3.

Zala Volán



Tapolca-Szeremley

7.

~

10.

Arborétum HSE


Arborétum HSE

10.

~

2.

Lövő SE



Flesch K. Móvár

8.

~

9.

Keszthelyi Spartacus


Csuti-Hydrocomp 3.

6.

~

12.

Alsószölnöki STE
















VI.forduló




2009. január 25.









Haladás VSE 3.

1.

~

6.

Csuti-Hydrocomp 3.









Lövő SE

2.

~

5.

Kertvárosi LSE









Zala Volán

3.

~

4.

Bányász SK Ajka









Arborétum HSE

10.

~

8.

Flesch K. Móvár









HEMO SE - Veszprém

11.

~

7.

Tapolca-Szeremley









Alsószölnöki STE

12.

~

9.

Keszthelyi Spartacus