Zalaegerszegi Csuti Antal Hydrocomp Sport Klub



 

Az első forduló sorsolása :

 



Kbarcika VSC - Aquaprofit-NTSK

2009. november 08.

Kazincbarcika Egressy Művelődési Központ

3700 Kazincbarcika, Fő tér 05.


ASE Paks - MLTC

2009. november 08.

Energetikai Szakközépiskola

7030 Paks, Dózsa György út 95


HASE - Hungaropharma Decs

2009. november 08.

HM Kulturális Szolgáltató Központ

1145 Budapest, Stefánia út 34-36.


P.S.E. - BEAC

2009. november 08.

Vám- és Pénzügyőrség

1146 Budapest, Hungária krt. 112-114.


Makói SVSE - Z.Csuti-Hydrocomp SK

2009. november 08.

Kollégium

6900 Makó, Szent János tér 19/A. II/15.


Dunaharaszti MTK - HVSE

2009. november 08.

József Attila Művelődési Ház

2330 Dunaharaszti, Táncsics Mihály utca 2.




 

2009/2010.






    NEVEZÉS!!








(Elnökségi döntés)




Szabó László


Charousek


Maróczy

1

Kbarczikai VSE


1

Pannonw     A


1

Nyíregyh SI. ellent.

2

ASE Paks


2

TapVSE        A


2

EMSE-I.  A

3

Honvéd ASE


3

Sárvári SC


3

Vasas SC

4

Pénzügyőr SE


4

Metind.Hóbagoly


4

Pénzügyőr SE-II.

5

Makói SVSE


5

ASE-II Paks


5

MLTC-II

6

Dharaszt MTK-


6

Tabáni Spartacus


6

Maróczy G-I.  A  **

7

Haladás-Szova


7

Haladás-Sz-II.


7

Gyula-Dévavány  8.

8

Zeg.Csuti-Hydr.


8

Zeg Csut-II.


8

Orosházi SE 9.

9

BEAC


9

Alsószölnök TC


9

Fenstherm FSC 10.

10

HungPhm Decs


10

THAC


10

Tóth L.SE    11.

11

MLTC


11

Fehérvár SE


11

Máta SE     **7.

12

Aquaprofit  Nk.


12

Aquaprofit  Nk-II.


12

HBöszörményi SE

Asztalos


Barcza


Breyer

1

N.atádi VSE


1

EMSE-II.      A


1

SE Kisbér-Ászár

2

Siklósi SE    10.


2

HSSE


2

Géniusz Tata      3.

3

MÁV Előre     3.


3

DEAC


3

Biatorbágyi SE    9.

4

HunPh Decs-II


4

Edelényi VSE


4

MAFC                 5.

5

Komlói Bány.  4.


5

SSASSE


5

Zsámbéki SE      4.

6

Király S SE     5.


6

Piremon SE      5


6

ZOLTEKNyújf.   10

7

Mohácsi TE    6.


7

Mezőkövesd      9.


7

ESC                    6.

8

Domb. 2004   7.


8

D.Betű SE         6.


8

TURUL SE         7.

9

Szenna Pack  8.


9

Tisz.Vasvári      7.


9

Honvéd ASE-II.

10

Pannonp.-II.  A


10

Debrec.SBE       8.


10

BEAC-II

11

Bajai SVSE    9.


11

Nyíregyh. -II.ellent


11

T.Bálinti TC       2.

12

HEMOVeszp. 2.


12

Kbarcz.VSE-II


12

Győri KOM        8.


Marcali SSZVE



 




Erkel


Széchenyi


Tóth László

1

J.berényi SE   3.


1

Tap.-Szemer A  3.


1

Maróczy G.-II.   A

2

ÚjszászVVSE 4.


2

Bányász Ajka    4.


2

Kisújszállás

3

Fóti SC


3

Spartac.Khely


3

Békési TE

4

Váci SE


4

Zala VOLÁN SC


4

Röszkei SK

5

Gödőllői SBE


5

Arborétum HGL


5

Makói SVSE-II  

6

Dharaszti-II


6

Kertvár LSE Zeg.


6

Szent.Spartac    4.

7

Pásztói SE


7

HVSE_SzOVA-III.


7

Abonyi SE        10.

8

HÜSI SC       2.


8

Zeg.Csuti-III.


8

Karcagi SE       5.

9

Barcza G.SC


9

Lövői SE


9

Mezőberény      6.

10

Vizügyi SC


10

Győri ESE         1.


10

TÁKISZ SE        7.

11

MTK-Erzsvár. 1.


11

F.K.M.K .MmÓvár


11

Nádudvari SE    9.

12

PestSztLőrinc


12

B.fürediSC         2.


12

Kkfházi Honvéd TK  8.










A területi elvek figyelembe vétele miatt:

- a HEMO Veszprém az Asztalos, míg a Balatonfüredi SC  a Széchenyi csoportba lett sorolva.

A mennyiben a HEMO  visszalép, pótlása  a Marcali csapatával történik.




 

2009-2010 évi NB1-es bajnoki táblázat



Csapat neve

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Összesen

1

Kbarcika VSC














2

ASE Paks














3

HASE














4

P.S.E














5

Makói SVSE














6

Dunaharaszti MTK














7

HVSE














8

Z.Csuti-Hydrocomp SK














9

BEAC














10

Hungaropharma Decs














11

MLTC














12

Aquaprofit-NTSK


















"));